




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Вживані |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Ширина шини | 24.5" |
| Висота профілю шини | 45 |
| PCD | 112 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Сталевий |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
- Ціна: 6 500 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 10-29
Колеса в зборі R 18 5/112 Mercedes Vito Viano
6 500 ₴
- +380 (67) 006-41-77телефон для зв'язку
- +380 (95) 831-34-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





