




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vredestein |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Вживані |
| Висота профілю шини | 70 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Тип | Сталевий |
- Ціна: 2 000 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 1-15-205-70-1
Зимові шини 205 70 R 15 С Vredestein Вредештайн
2 000 ₴
- +380 (67) 006-41-77телефон для зв'язку
- +380 (95) 831-34-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




